Release menedzser

Az új munkatárs feladatai

informatikai szoftver infrastruktúra kézben tartása
az egyes szoftver komponensek azonosítása, figyelemmel kísérése, karbantartása
szolgáltatások, szoftver konfigurációk, dokumentációk központi tárolása
üzleti rendszerek fejlesztéseinek átvétele, az átvett fejlesztések nyilvántartása, a telepítések menedzselése, telepítő scriptek készítésének menedzselése
teszt környezetben interface kapcsolatok menedzselése
az átvételi / kapcsolati teszt során a felmerült problémák kezelése
az éles üzembe helyezés szoftver verziójának előkészítése, szükséges dokumentáció előállítása
szakmai kapcsolattartás szállítókkal, az üzleti- illetve különböző IT területekkel

Elvárások

felsőfokú végzettség
erős társalgási szintű angol nyelvtudás
megbízható szervezői-, valamint kiváló kommunikációs készség
önálló munkavégzésre való képesség
irodai kiszolgáló IT-, valamint üzemeltetési-, konfigurálási kompetencia
nagyfokú precizitás

* Minden mező kitöltése kötelező!